[zakończone] Battletech i Sonic Mania w Humble Monthly 10/2019

Humble Monthly po raz kolejny udowadnia, że dobre granie nie musi być drogie. W październikowym pakiecie czeka gratka dla fanów turowych strategii i klasycznych platformówek.

Jeszcze niecałe pięć dni można zapisać się do aktualnego Humble Monthly. Jak co miesiąc, za kwotę 12 USD (~48 zł) otrzymamy pakiet gier, z których dwa tytuły zostały już ujawnione.

Battletech

Battletech to turowa strategia wzorowana na figurkowej grze bitewnej o tym samym tytule. W produkcji z 2018 r., którą otrzymamy w ramach Humble Monthly, zostajemy osadzeni w roli dowódcy oddziału najemników biorących udział w starciach wojny domowej pomiędzy rodami arystokratów władających całymi planetami.

Gra jest mieszanką taktycznej strategii turowej a’la XCOM – tak rozgrywamy bitwy, oraz ekonomicznej gry w czasie rzeczywistym – tę formułę odnajdziemy pomiędzy misjami, kiedy przyjdzie nam zarządzać zasobami i oddziałem.

W ramach październikowej subskrypcji otrzymujemy podstawową wersję gry oraz dodatki Flashpoint i Shadow Hawk Pack.

Sonic Mania

To z kolei prawdziwa gratka dla fanów klasycznych platformówek z niebieskim jeżem w roli głównej. Sonic Mania wraca do korzeni serii zarówno pod względem mechaniki jak i oprawy wizualnej.

W grze przyjdzie nam – jako Sonic, Knuckles i Tails – przemierzyć zarówno całkiem nowe poziomy, jak i te zaczerpnięte z klasycznych odsłon serii. Chociaż twórcy przenieśli mechanikę znaną z oryginału, pokusili się o wprowadzenie kilku nowości, jak np. dodatkowy ruch postaci.

Na tym nie koniec

Oczywiście jak zawsze, odsłona Humble Monthly to także dodatkowe gry-niespodzianki ujawniane po zakończeniu zapisów do subskrypcji. W ostatnich miesiącach było to w sumie 8 produkcji, nie pamiętam aby kiedykolwiek było mniej niż 6, zatem cena 12 USD (~48 zł) nie wydaje się szczególnie wygórowana.

Do subskrypcji możecie zapisać się pod adresem: https://www.humblebundle.com/monthly

Podoba Ci się artykuł?

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on print

Mogą Cię zainteresować:

Zostaw komentarz