[zakończone] CoD, Crash i Spyro w Humble Monthly 11/2019

Listopadowa odsłona Humble Monthly ponownie zachwyci fanów platformówek. Prócz tego, rękawy powinni zakasać fani drugowojennych strzelanin. Humble Bundle ponownie pokazuje, że granie nie musi być drogie.

12 USD (~47 zł) to cena, którą przyjdzie nam zapłacić za zapisanie się na jeden miesiąc do subskrypcji Humble Monthly. W ramach niej otrzymamy 1 listopada zestaw gier – niespodzianek, dostęp do zawierającego ponad 100 tytułów Humble Trove oraz zniżkę w Humble Store. Mało? Główną zachętą są oczywiście tytuły, do których dostęp otrzymujemy w momencie zapisania do subskrypcji. W tym miesiącu są to dwie platformówki z legendarnymi postaciami w rolach głównych oraz drugowojenny shooter z klasycznej serii.

Call of Duty: WWII

Wydane w 2017 roku CoD:WWII stanowi ukłon w stronę miłośników tytułu, którzy od lat domagali się powrotu do realiów historycznych, w których mieściły się jego najlepsze odsłony.

Gra z 2017 r. pozwoli nam wcielić się w żołnierza amerykańskiej 1 Dywizji Piechoty i wziąć udział w takich bitwach jak lądowanie w Normandii, wyzwolenie Paryża czy ofensywa w Ardenach, ale także przeniesie nas np. do niemieckiego obozu koncentracyjnego.

Oczywiście nie samą kampanią fabularną CoD żyje, twórcy zapewnili graczom szereg trybów multiplayer oraz, stanowiący od pewnego czasu nieodłączny element serii, tryb Zombie.

Więcej o grze: https://www.ppe.pl/encyklopedia/9459/call-of-duty-wwii.html

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Pierwsza z udostępnionych platformówek to zestaw trzech słynnych odsłon przygód Crasha – Crash Bandicoot, Cortex Strikes Back oraz Warped w zremasterowanej wersji.

Developerzy odpowiedzialni za odświeżenie tytułów nie ograniczyli się jednak tylko do usprawnień kosmetycznych. Zastanawiam się, czy nie było by lepiej użyć tu słowa remake, bowiem wszystkie elementy rozgrywki zostały stworzone od podstaw tak, aby spełniały w pełni współczesne standardy.

Więcej o grze: https://www.ppe.pl/encyklopedia/8878/crash-bandicoot-n-sane-trilogy.html

Spyro Reignited Trilogy

Druga z platformówek nie odstaje swoją legendą oraz jakością zremasterowania od poprzedniczki. W ramach zestawu otrzymujemy uwspółcześnione odsłony Spyro the Dragon, Spyro 2: Ripto’s Rage oraz Spyro: Year of the Dragon.

Podobnie jak poprzedniczka, tytuł reprezentuje wszystko, co oferowały gry złotej ery platformówek 3D na Play Station. Dla fanów klasyki – smakowity kąsek.

Więcej o grze: https://www.ppe.pl/encyklopedia/10583/spyro-reignited-trilogy.html

Podoba Ci się artykuł?

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on print

Mogą Cię zainteresować:

Zostaw komentarz